از بانوان شاغل در شرکت سازه گستر مدحت به مناسبت روز زن تقدیر شد

Rooze zan 2

از بانوان شاغل در شرکت سازه گستر مدحت به مناسبت روز زن تقدیر شد

به گزارش واحد روابط عمومی؛ در تقویم مناسبت های مذهبی، روز 20 جمادی الثانیه، به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن نام گذاری گردیده که به همین مناسبت به رسم تقدیر و قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت سازه گستر مدحت، مراسمی با همین رویکرد برگزار و از ایشان تقدیر به عمل آمد.

مهندس علی مدحت، مدیرعامل شرکت سازه گستر مدحت در مراسم روز زن بیان کرد: تقدیر و قدردانی از مادران و بانوان که در این مجموعه همیشه دوشادوش دیگر اعضاء بدنه به انجام امورات روزانه میپردازند، در سیستم مدیریت این مجموعه همیشه بسیار حائز اهمیت بوده و است زیرا در این شرکت، هیچ تفاوتی بین زنان و مردان وجود ندارد و همه باهم و در کنار هم در تلاش هستند تا محیطی امن و آرام را برای همکاران خود فراهم کنند.

Rooze zan 3
وی ادامه داد : قدردانی به بهانه های مختلف باید در دستور کار مدیران و مسئولین قرار گیرد تا خستگی‌های مابین کار از بین رفته و روحیه‌ای مثبت در سازمان‌ها و شرکت‌ها نهادینه گردد؛ که صد البته تاثیرات آن در مجموعه به وضوع در کوتاه زمان، احساس خواهد شد.
شایان ذکر است که در امتداد این جلسه، مدیرعامل شرکت سازه گستر مدحت با تقدیم شاخه گل از زحمات تمامی بانوان شاغل به مناسبت فرارسیدن این روز خاص تقدیر و قدردانی کردند.

 

 

The Disqus commenting system can not load because no shortcode value has been entered into the plugin parameters.

S.G.Medhat  |   Formwork & Scaffolding